Авторські статтіПолітика

Тарас Чорновіл : Зеленський зневажає все, що пов’язане з Україною

Ось що опублікував на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Тарас Чорновіл :

Це пряме посилання на сайт російського радіо “Говорит Москва”:
https://govoritmoskva.ru/news/186169/…

Заступник голови громадської ради Міністерства культури РФ Павел Пожигайло висловився більш ніж красномовно:

«Я видел его ролик про похороны Порошенко. По-моему, ему наоборот надо дать орден дружбы. Понятно, что они все там меняют свои позиции, но мне кажется, на сегодняшний момент деятельность Зеленского полезна для России, потому что он топит Порошенко, который действительно русофоб. Представьте, если Зеленский выиграет эти выборы. Наоборот это хорошо. То, что он сегодня заявил, что он выходит из каких-то там компаний, ну он обязан это сделать, потому что идёт избирательная кампания. Я не вижу ничего плохо. Мы должны спокойно солидно не реагировать на провокации, связанные с тем, что надо прекратить финансирование».

Тут вам про все в одній цитаті: і про “полезного для России Zеленского, которому надо дать орден дружби” за випади проти Порошенка, і про ніби то “співпрацю” Порошенка з російською владою, в якій саме його єдиного ненавидять до нестями, ,;потому, что он русофоб” і на додачу засвічено фальшивість заяв zелепухи про міфічні плани вийти з засновництва в російських пропагандистських фірмах…

От така, мої малятка, любі хлопчики й дівчатка,  получилася. Вічно zелений, як улюблені долари, комік не дивує. принаймні після Юрмали, “нашої амерікаші” чи блювотного шельмування українства в його версії “сесії Львівської облради”. Він зневажає все, що пов’язане з Україною (а не владою в ній, як це пробують нам нав’язати на виправдання). Не дивує й маса, яка готова віддати за паяца, який без суфлера двох фраз не зв’яже. А питання в мене до всієї команди “патріотичних ведучих” на “1+1”: ну що, затихли, в рот води (чи чого іншого) набрали, не кричите, що з московським підлизувачем на одному каналі вам затісно, не оголощуєте страйк проти антиукраїнської агентури в одному з вами ефірі? Грошенята очі заліпили? Ах ні, у вас же ще так багато роботи: відвоювати право транслювати свої “Свати” з путіноїдом в головній ролі, демонструвати рашистські серіали, запрошувати “харошіх рєбят” з РФії в свої ефіри… Таки для декого патріотизм має ціну. От тільки продешевили ви всі гуртом. Дуже продешевили…”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України