Авторські статті

Важливо, щоб українці об’єдналися заради досягнення цілей, – Сергій Таран

Популярний український політолог Сергій Таран у своєму блозі пише про те, що в день перед початком Майдану у нього була лекція перед студентами про те, що революція відбудеться під час президентських виборів України в 2015 році і треба вже зараз готуватися. А вже через кілька годин почалося практичне спростування цієї тези.

Сергій Таран зазначає, що дурість влади і прагнення змін прискорили історію. Політолог згадує, що був чай, ще не було наметів, з’явилися гучномовці, а потім ціла машина для мітингів. Спочатку мало вірилося, що це щось змінить, але сталося неможливе – українці скинули диктатора і поламали геополітичні пасьянси. Повстання, отаманщина, Майдани – ключовий сенс історії. Тисячі героїв, які піднялися – складова частина народного епосу.

За словами політолога, сьогодні не стільки важливо, чи ми будемо героями, які щось побудували? Важливо, щоб у наступні роки з’явилися сотні героїв, які створювали б інститути, будували університети, дороги, технології, а на місці Майданів з’явилися будмайданчика змін. Важливо, щоб українці готові були об єднуватися «за», а не «проти». Хтось скаже: «неможливо», але 5 років тому і революція теж здавалася неможливою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України