Важливо, щоб українці об’єдналися заради досягнення цілей, – Сергій Таран

Популярний український політолог Сергій Таран у своєму блозі пише про те, що в день перед початком Майдану у нього була лекція перед студентами про те, що революція відбудеться під час президентських виборів України в 2015 році і треба вже зараз готуватися. А вже через кілька годин почалося практичне спростування цієї тези.

Сергій Таран зазначає, що дурість влади і прагнення змін прискорили історію. Політолог згадує, що був чай, ще не було наметів, з’явилися гучномовці, а потім ціла машина для мітингів. Спочатку мало вірилося, що це щось змінить, але сталося неможливе – українці скинули диктатора і поламали геополітичні пасьянси. Повстання, отаманщина, Майдани – ключовий сенс історії. Тисячі героїв, які піднялися – складова частина народного епосу.

За словами політолога, сьогодні не стільки важливо, чи ми будемо героями, які щось побудували? Важливо, щоб у наступні роки з’явилися сотні героїв, які створювали б інститути, будували університети, дороги, технології, а на місці Майданів з’явилися будмайданчика змін. Важливо, щоб українці готові були об єднуватися «за», а не «проти». Хтось скаже: «неможливо», але 5 років тому і революція теж здавалася неможливою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh