Авторські статті

Таран: поки в світі вживають заходів по боротьбі з економічними наслідками коронавіруса, в Україні влада вчить українців, як правильно чхати

Топова тема світових ЗМІ – протидія економічним наслідкам коронавіруса. У США уряд збирається зменшувати податки, у Великобританії і ЄС – будуть виплачувати соціальну допомогу тим, хто захворів. Україна не відстає. Екс-міністр економіки Мілованов навчав людей як правильно чхати. Правда, новий в. о. міністра економіки Кухта поки мовчить. Чекаємо інновацій. Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Сергій Таран.

Він відзначає, хоча як можна чекати від уряду системної стратегії по боротьбі з коронавірусом і його економічними наслідками, якщо уряд досі не знає навіть власної програми? Це як чекати докторську дисертацію від студента, який досі не розуміє на якому факультеті він навчається.

Сергій Таран підкреслює, нездатність влади до хоч якогось системного мислення штовхає їх в інші крайнощі – влада збирається «закрутити гайки» на громадянські свободи, ввівши жорсткі обмежувальні заходи. І від цього буде тільки гірше. У тому числі економіці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України