Авторські статті

Танки російського виробництва, “взяті в полон” бійцями ЗСУ. Фото

Полонені донори для Збройних Сил України.

Не лякайтесь, мова не піде про людські органи , чи ще якісь криваві жахіття. Все це вигадки російських ЗМІ. Наразі, ви бачите на знімках, танк та БМП російського виробництва. Їх нещодавно взяли в полон воїни 93-ї окремої механізованої бригади. З застосуванням цієї техніки сепаратисти намагались вести атакувальні бої проти позицій сил АТО. Однак, вмілими діями наших бійців цю техніку було підбито. Екіпажі здебільшого взяті в полон.


Звичайно, бойові машини, які можна використовувати за призначенням так і залишаються на самій передовій. А інші буксируються до наших ремонтних груп. Вони стають так званими донорами запасних частин. За словами ремонтників вони вдячні росіянам за постачання якісних вузлів та агрегатів на потребу Збройних Сил України.

Адже здебільшого російська техніка, яка воює на Донбасі або зовсім нова, або у відмінному стані. Коли з броньованих машин будуть зняті всі необхідні частини, їх корпуса відправлять в якості брухту на переплавку. І з часом вони напевно стануть новими гойдалками в дитячих парках, або скажімо каналізаційними трубами в наших містах.

Тарас ГРЕНЬ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України