Авторські статті

Такого польські прикордонники ще не бачили: чим здивував паспорт українця

Пприкордонники у польській Медиці, мабуть, не одразу змогли зрозуміти, що показує їм чоловік на прикордонному переході. У результаті українця вирішено не випускати із країни на батьківщину.

Як повідомляє сайт Бещадського відділу прикордонної служби Польщі, 53-річний українець намагався виїхати з Польщі автобусом до України. На контрольно-пропускному пункті він показав паспорт та здивував польських прикордонників. Паспорт складався лише з обкладинки та першої сторінки з фото. Навіть якби прикордонники захотіли поставити печатку про перетин — місця, куди її можна було б поставити в документі, просто не було.

До того ж, термін дії українського документа закінчився 5 років тому.

“Співробітники пояснили іноземцеві, що паспорт, який складається лише з обкладинки та сторінки персоналізації, не дає йому права на перетин кордону. Документ вилучили, а іноземця направили до відповідної дипломатичної установи для отримання нового документа”, – йдеться у повідомленні прикордонної служби.

Нагадаємо, в Україні відновили вклеювання фото у паспорт. У терміновому порядку це мають зробити громадяни, які досягли 25 чи 45 років у період із 13.03.2020 по 24.01.2022. Їм встигнути потрібно до 1 серпня 2023 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України