Так званий ” обмін «всіх на всіх» відбувся – з 20 звільнених виявилося тільки 2 військових

Анонсований обмін військовополоненими у форматі «всіх на всіх» завершився повним провалом. Нам повернули 20 осіб, серед яких лише 2 військових. Віддали 14 жителів Донбасу. Кого саме – вирішили самі бойовики «ЛДНР». Можна було б порадіти і того, що наші люди повернулися, але попередній обмін у форматі «всіх на всіх», коли нам повернули відверто проросійських громадян і бариг-таксистів взамін на «беркутівців», бойовиків і Терезу, яка катувала наших полонених не дає відчуття перемоги. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, прикрим є відчуття того, що заради піару в новини і телевізійної картинки президент Зеленський готовий повертати на мірну територію України кого-завгодно. Заявляєш про «всіх на всіх», а потім випрошуєш «дайте хоч кого-то». А особливо невтішним є відчуття того, що українській стороні вже просто нічого запропонувати.

Блогер підкреслює, маючи величезний обмінний фонд та інструменти тиску, ми все це лютили на попередньому «обмін» взамін на проросійських громадян і таксистів, тим самим прирікаючи наших військових на вічні тортури Терезою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh