Авторські статті

Так званий ” обмін «всіх на всіх» відбувся – з 20 звільнених виявилося тільки 2 військових

Анонсований обмін військовополоненими у форматі «всіх на всіх» завершився повним провалом. Нам повернули 20 осіб, серед яких лише 2 військових. Віддали 14 жителів Донбасу. Кого саме – вирішили самі бойовики «ЛДНР». Можна було б порадіти і того, що наші люди повернулися, але попередній обмін у форматі «всіх на всіх», коли нам повернули відверто проросійських громадян і бариг-таксистів взамін на «беркутівців», бойовиків і Терезу, яка катувала наших полонених не дає відчуття перемоги. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, прикрим є відчуття того, що заради піару в новини і телевізійної картинки президент Зеленський готовий повертати на мірну територію України кого-завгодно. Заявляєш про «всіх на всіх», а потім випрошуєш «дайте хоч кого-то». А особливо невтішним є відчуття того, що українській стороні вже просто нічого запропонувати.

Блогер підкреслює, маючи величезний обмінний фонд та інструменти тиску, ми все це лютили на попередньому «обмін» взамін на проросійських громадян і таксистів, тим самим прирікаючи наших військових на вічні тортури Терезою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України