Життя

Вам потрібно вчити партнера, як правильно вас любити

Інші люди не вміють читати ваші думки. Вони не можуть дати того, чого ви хочете, якщо не знають, що це

Кажуть, що ви не повинні вчити свого хлопця, яким партнером йому слід бути, коли приносити квіти або як планувати побачення. Все це вигадки, речі, які я вірила, будучи підлітком, який малює сердечка на будь-якому клаптику паперу.

Але тепер я доросла жінка. Мені 41, я розлучена і встигла пройти через кілька токсичних відносин. За останні два десятиліття романтичних відносин засвоїла багато уроків, і найголовнішим з них, мабуть, є те, що люди не вміють читати думки. Їм невідомі ваші бажання, якщо ви самі про це не розкажете. Вони не можуть дати того, чого ви хочете, якщо не знають, що це.

Наприклад, коли ви відправляєтеся кудись пообідати, офіціант адже не приносити вам на свій смак тарілку з їжею, чекаючи, що ви з’єднання їсте це, чи не так? Вам приносять меню, дають кілька хвилин ознайомитися з ним, а потім питають, чого б вам хотілося. Потім вже виносять вибране вами блюдо.

Романтичні стосунки працюють за тим же принципом. Єдиний спосіб дати партнеру знаті про ваші бажання – сказати йому про них, а не чекати, поки він здогадається.

Пробувши у відносинах більше 10 років, ви повинні знаті свого партнера достатня добре, щоб розуміти, як його треба любити. Прожити у шлюбі до старості, так і не знаючи, чого хочеться вашій другій половинці, це неправильно. Але стереотипи формують у людей враження, ніби хтось винен інстинктивно з самого першого дня знайомства знаті, як ви хочете, щоб вас любили.

Чи справді ви хочете, щоб партнер спонтанно дарував троянди, які ви терпіти не можете? Чи вам хотілося б, щоб він приніс ніжні рожеві тюльпани, тому що знає, що це ваші улюблені квіти?

Навчіть свою другу половинку любити вас

Вам не потрібно виходити до дошки з указкою і в прямому сенсі вчити партнера того, як вас потрібно любити. Але ви повинні бути готові до відритої і чесної комунікації про ваші потреби.

Скажіть йому, що вам подобається в тому, що він робить. Будьте чесними в тому, що неприйнятно.

Точно так само, як діти вчаться у нас, як вести себе в цьому світі, дорослі люди вчаться любити по тому, що ми їм говоримо. А ми говоримо про речі, які для нас важливіше всього. Говоримо про те, що змушує відчувати себе коханими, особливими і тими, про кого дбають і кого цінують.

Але що якщо ми нічого не скажемо? Тоді партнер просто не дізнається про ці речі. А якщо він про них не знає, ми не можемо засмучуватися через те, що він їх не робить.

Не впевнені в тому, чого його потрібно вчити?

Якщо ви самі не знаєте, чого хочете? Іноді ми не повністю віддаємо собі звіт в тому, чого нам не вистачає, щоб відчути себе коханими. У такому разі ви не зможете про це розповісти. Але не все втрачено.

Якщо ви не впевнені в своїх бажаннях, спробуйте запитати себе про наступне:

  • Які слова чи вчинки в минулих відносинах викликали у вас відчуття того, що вас обожнюють?
  • Які речі з тих, що робив партнер, змушували вас відчувати себе коханими?
  • Чому ви заздрите і чого хочете при вигляді інших щасливих пар?
  • Коли ви дивитеся серіал або читаєте книгу, які слова персонажів вам хотілося б почути від свого партнера?

Можна підійти до цього питання з іншого боку: які речі точно не викликають відчуття того, що вас люблять? Може, простіше спочатку пояснити, чого ви не хочете, а вже потім досліджувати всі ті, що залишилося.

Вам слід пояснювати партнеру ті, чого очікуєте від нього. Але не треба діставати його, повторюючи одне і те ж постійно. Суть в тому, що якщо чоловік вас любити, то винен інстинктивно відчувати, що слід зробити, щоб показати вам любов і дати відчути себе коханими.

Якщо любов справжня, він буде пам ” ятати про те, що ви говорили, і користуватися цінними відомостями про вашу любов до чорного шоколаду, масажу ніг, прийому ванни зі свічками та келихом вина, легкій музиці та інше. Він буде пам ” ятати і використовувати знання про те, що вам подобається, коли ніжно будять, або що ви віддаєте перевагу тихі вечори вдома, а не дорогі нічні розваги.

Все це ознаки справжньої любові. Якщо ваш партнер прислухається до того, що ви про себе розповідаєте, а потім використовує це, то така поведінка красномовніше будь-яких слів.

Не варто підганяти свою другу половинку під якісь нерозумні стандарти, засновані на популярних стереотипах. Не чекайте, що люди просто будуть читати думки. Будьте реалістами, перебуваючи в реальних відносинах, і скажіть партнеру про те, чого хочете, в чому потребуєте і чого шукаєте. І, в свою чергу, вислухайте його. Так ви напишете спільну історію здорової і щасливої любові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України