Авторські статтіНовини

З Вуглегірська масово тікають місцеві любителі ДНР

В останні дні десятки прихильників “русского мира”, які взяли в руки зброю і переметнулися на бік окупантів, біжать з передової. Такої кількості дезертирів в секторі Молочний – Калинівка – Лозове не було за всю історію АТО.

На своїй сторінці у Facebook лікар із зони АТО Олександр Чернов пише, що у місцевих сепаратистів у Вуглегірську “сідає батарейка”.

Окупований Вуглегірськ, лінія фронту, сектор: Молочний – Калинівка – Лозове – десятки “місцевих” останні дні біжать з передової. Так ще ніколи у цьому секторі не втікали. Навіть при захопленні Вуглегірська 2 роки тому, коли утилізовалися до 200 орків, в основному з місцевих…”, – повідомляє Чернов.

За його даними, зрадництву “ідеалів російського світу” сприяло декілька факторів.

“Втома разом з обдуреними прагматичними очікуваннями, у багатьох не підживлюється “руською” ідейністю; чергова особлива фаталістична заява Басурина і найбільше з осені 2015 року тривожне нашіптування “від командирів”, що ВСУ натовпами і в стилі камікадзе ось-ось підуть в атаку, причому саме на Дебальцеве; немалі втрати за 1,5 місяці в даному секторі”, – прокоментував ситуацію Чернов.

Донеччанин пропонує офіційному Києву зараз відключити в Вуглегірську всі російські канали і заморозити на всіх підконтрольних Києву місцевих підприємствах зарплату “до звільнення”.

Так еще не драпали: из Углегорска массово бегут местные любители ДНР

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України