Авторські статті

Так пахне свобода. Та Ви, певно, не знаєте, що це таке

Сьогодні повертався з Майдану і в метро одна жінка почала кричати на двох хлопців, які пропахлися паленою гумою: “Задалбалі уже сваімі мітінгамі, дишать нєчєм”.

На що хлопець їй відповів: “Так пахне свобода. Та Ви, певно, не знаєте, що це таке”.

Люди почали аплодувати…

Ми не поступимося нашою землею, нашою Батьківщиною, ми не подаруємо їм тих п’яти страшних смертей. “Вогонь запеклих не пече!” – казав Тарас Шевченко. Наш Сергій Нігоян, душа якого зараз тут, із нами, на одній із барикад цитував шевченків “Кавказ”. “Борітеся, поборете, вам Бог помагає, за вас правда, за вас сила і воля святая”, але Сергій читав це так, що його застрелили. Він володів такою потужною духовною силою та енергетикою, що ця орда не витримала перед собою такої сильної і світлої особистости. Якщо ми у рік 200-ліття Шевченка починаємо із пострілів у його слова, то мусимо готуватися до дуже серйозної війни із цією ордою.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України