Українське військо

Таємничі патріоти проти ГРУшників на Донбасі

Зараз повідомили, що невідомі, але дуже агресивно, по відношенню до окупантів, налаштовані патріоти, мінометним вогнем з району Молодогвардійська, знищили гаубицю бойовиків в районі Суходольська, за гаражами ВТК 36 . Четверо бойовиків відправилися на співбесіду з Творцем.

 

Більше, в цьому плані,пощастило офіцеру ГРУ ГШ РФ з позивним ” Николай”, який відповідає за прохід колон і координацію діяльності загонів бойовиків в цьому районі.
Вчора, о 10.20, у передмісті Краснодона, на трасі Краснодон-Ізваріно, такі ж агресивні до окупантів невідомі патріоти , влаштували засідку на шляху пересування ГРУшника “Николая” та його почета.

 

“Тигр”, на якому їхав по українській землі зайда ” Николай”, разом з двома джипами охорони потрапив під перехресний вогонь партизанів.

 

Партизани не врахували того факту, що “Тигр” “Николая” виявиться броньованим і саме завдяки цьому , зайді удасться вирватися з під обстрілу.Менше пощастило охороні спецпризначенця, хоча основний вогонь вівся саме по головному авто.
Буквально, за 10 хв, на місце обстрілу прибув викликаний по рації БТР, який розпочав хаотичний обстріл можливих маршрутів відступу диверсійної групи.

До мене долетіли чутки, що серед охорони ” Николая” є “200”.

 

т.”Николай”, пам”ятаєте:

 

Это было в Краснодоне,
В грозном зареве войны….

Дмитро СНЄГИРЬОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.