Новини

Табір для підготовки для успішного вступу до вузу за кордоном: переваги та особливості

На сучасному етапі до абітурієнтів, особливо у зарубіжних навчальних закладах, висувають суворі вимоги. Не завжди достатньо володіти фактичними знаннями – важливі практичні навички їх застосування, вміння вигідно презентувати себе. Табір з підготовкою до вузу дозволить акумулювати наявну інформацію, дізнатись актуальні дані і якісно підготуватись до навчання в новому освітньому просторі. Щоб стати успішним, обов’язково треба вміти спілкуватись, доступно говорити, слухати інших і критично мислити. Ці вміння удосконалить професійна команда викладачів, які покажуть майбутньому студенту правильний напрямок руху.

Табір для підготовки до вступу: варіанти формату

Класичні заняття з репетитором чи самопідготовка не дадуть настільки якісного результату, як у випадку перебування в мовному таборі. Лише там професійні викладачі з великим практичним досвідом нададуть достовірну інформацію про програми обміну, стипендіальні пропозиції, розкажуть про специфіку навчання за кордоном. Інтенсивна підготовка актуальна для:

 • учнів старших класів;
 • випускників шкіл;
 • тих, хто прагне удосконалити свій рівень знання іноземної мови;
 • хоче провести канікули цікаво і з користю.

Важливий момент – перебування у мовному таборі дозволить зрозуміти специфіку викладання, вимог викладачів і всієї освітньої системи за кордоном. Це надасть абітурієнту впевненості в собі, не дасть розгубитися в незнайомому середовищі. Під час зміни слухачі не лише дізнаються щось нове, але й навчатимуться самостійно знаходити шляхи вирішення задач, вміння нестандартно мислити, працювати в команді і брати найкраще від засвоєного.

Специфіка викладання та ефективність занять

Кожний мовний табір розробляє індивідуальну програму викладання в залежності від напряму, специфіки підготовки. Під час навчання абітурієнту персонально доводять, чому іноземна мова – це не просто засіб спілкування, а ефективний інструмент саморозвитку, кар’єрного росту. Її вивчають не в форматі класичних уроків, а під час виконання спільних проектів, завдань, завдяки прояву творчості, самовираженню.

Згідно стандартного графіку слухачі удосконалюють знання мови за допомогою викладача і навчальних матеріалі із застосуванням інноваційних освітніх технологій. Крім цього проводяться творчі зустрічі, майстер-класи, гостьові лекції, кейси від випускників закордонних навчальних закладів. Зробити перебування в мовному таборі ще цікавішим дозволить організація розважальних, спортивних заходів, екскурсій і цікавих поїздок.

Під час навчання формуються важливі навички:

 • наукового мислення;
 • написання самостійних дослідницьких робіт;
 • виступу перед публікою, презентації;
 • запам’ятовування великого об’єму інформації;
 • самоорганізації;
 • командної роботи;
 • використання в освітніх цілях інформаційних технологій.

По закінченню програми учасники здають екзамени в обстановці, яка максимально відповідає реальним умовам і отримують спеціальні сертифікати, які підтверджують рівень засвоєних знань. Важливо, що в таборі абітурієнту допоможуть правильно обрати спеціальність, дадуть практичні поради щодо вступу в конкретний закордонний вуз, того, як здобути стипендії, гранти, результативно брати участь в програмах обміну. Якісна підготовка в мовному таборі стане підґрунтям для успішного зарахування і подальшого навчання.

Джерело: сайт Dec Camp

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.