Новини

Табір для підготовки для успішного вступу до вузу за кордоном: переваги та особливості

На сучасному етапі до абітурієнтів, особливо у зарубіжних навчальних закладах, висувають суворі вимоги. Не завжди достатньо володіти фактичними знаннями – важливі практичні навички їх застосування, вміння вигідно презентувати себе. Табір з підготовкою до вузу дозволить акумулювати наявну інформацію, дізнатись актуальні дані і якісно підготуватись до навчання в новому освітньому просторі. Щоб стати успішним, обов’язково треба вміти спілкуватись, доступно говорити, слухати інших і критично мислити. Ці вміння удосконалить професійна команда викладачів, які покажуть майбутньому студенту правильний напрямок руху.

Табір для підготовки до вступу: варіанти формату

Класичні заняття з репетитором чи самопідготовка не дадуть настільки якісного результату, як у випадку перебування в мовному таборі. Лише там професійні викладачі з великим практичним досвідом нададуть достовірну інформацію про програми обміну, стипендіальні пропозиції, розкажуть про специфіку навчання за кордоном. Інтенсивна підготовка актуальна для:

 • учнів старших класів;
 • випускників шкіл;
 • тих, хто прагне удосконалити свій рівень знання іноземної мови;
 • хоче провести канікули цікаво і з користю.

Важливий момент – перебування у мовному таборі дозволить зрозуміти специфіку викладання, вимог викладачів і всієї освітньої системи за кордоном. Це надасть абітурієнту впевненості в собі, не дасть розгубитися в незнайомому середовищі. Під час зміни слухачі не лише дізнаються щось нове, але й навчатимуться самостійно знаходити шляхи вирішення задач, вміння нестандартно мислити, працювати в команді і брати найкраще від засвоєного.

Специфіка викладання та ефективність занять

Кожний мовний табір розробляє індивідуальну програму викладання в залежності від напряму, специфіки підготовки. Під час навчання абітурієнту персонально доводять, чому іноземна мова – це не просто засіб спілкування, а ефективний інструмент саморозвитку, кар’єрного росту. Її вивчають не в форматі класичних уроків, а під час виконання спільних проектів, завдань, завдяки прояву творчості, самовираженню.

Згідно стандартного графіку слухачі удосконалюють знання мови за допомогою викладача і навчальних матеріалі із застосуванням інноваційних освітніх технологій. Крім цього проводяться творчі зустрічі, майстер-класи, гостьові лекції, кейси від випускників закордонних навчальних закладів. Зробити перебування в мовному таборі ще цікавішим дозволить організація розважальних, спортивних заходів, екскурсій і цікавих поїздок.

Під час навчання формуються важливі навички:

 • наукового мислення;
 • написання самостійних дослідницьких робіт;
 • виступу перед публікою, презентації;
 • запам’ятовування великого об’єму інформації;
 • самоорганізації;
 • командної роботи;
 • використання в освітніх цілях інформаційних технологій.

По закінченню програми учасники здають екзамени в обстановці, яка максимально відповідає реальним умовам і отримують спеціальні сертифікати, які підтверджують рівень засвоєних знань. Важливо, що в таборі абітурієнту допоможуть правильно обрати спеціальність, дадуть практичні поради щодо вступу в конкретний закордонний вуз, того, як здобути стипендії, гранти, результативно брати участь в програмах обміну. Якісна підготовка в мовному таборі стане підґрунтям для успішного зарахування і подальшого навчання.

Джерело: сайт Dec Camp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh