Українське військо

Табір 12-го батальйону знищено вогнем російських «Ураганів»

    Вже можу розповісти. Сьогодні вогнем «Ураганів» повністю знищено базу, де знаходилися кілька підрозділів, в тому числі і розташування 12-го батальйону територіальної оборони. Зараз літають безпілотники над цим розташуванням і знімають кіно, для російських пропагандистських фільмів. Справді знищено чимало бойової техніки, але не 12-гго батальйону.
Я вчора розповідав, що керівництво 12-го батальйону приблизно знає, коли можуть бути атаки і на цей час виводить практично увесь особистий склад території табору. Табір знищено, є 2 загиблих, є кілька середньо поранених, але сотні бійців залишилися живими. Зараз обладнують новий табір. Мушу визнати, що горіли намети, деяка не бойова техніка, особисті речі хлопців. Тож зараз 12 батальйону треба все. По приїзду до Києва почнемо готувати чергову колону з усім необхідним для цього батальйону.

P.S: Коли згоряють речі, то це вкрай неприємно. Один зі взводів 12 батальйону пережив це тричі. Але головне, все це пережити, бо життя кожного солдата , кожного українця на вагу золота. Я приклоняюся перед керівництвом батальйону, яке зуміло, незважаючи на шалений обстріл, врятувати людей. Коли я писав про це вчора, це виглядало як теорія, а сьогодні це стало рятівною практикою.
Слава героям!

Олесандр БРИГИНЕЦЬ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.