ТАБАЧНИК ПРАГНЕ ЗНИЩИТИ УКРАЇНЦІВ

В Україні критично збільшується кількість охочих покинути країну. Щороку їх стає приблизно на 10% більше. І в основному це молодь та студенти. Але табачники заявляють, що немає жодної проблеми, передає ZIK.

Тим часом у польських університетах та вузах кількість українських та польських студентів вже зрівнялася! Українці переконані: за кордоном якісніше навчання, кращі умови праці та й роботу знайти простіше. Більше 50% молоді планує виїжджати за кордон.

Польщу ситуація, що склалася цілком влаштовує. Вона істотно спростила умови працевлаштування українців. Згідно урядового розпорядження українці працюватимуть в Польщі лише на основі документу від працедавця, який вирішить їх працевлаштувати!

Україна виявилася п`ятою у світі по кількості трудових мігрантів, свідчать дані звіту Світового банку. Близько семи мільйонів українців вже працюють за кордоном. Як відмічає Світовий банк, найбільша кількість українських заробітчан знаходиться в Росії, Італії, Польщі а також США.

Головна причина – криза освіти. За нового керівництва освітою її якість перестала відповідати сучасним вимогам. Вчителі через низьку зарплатню нехтують педагогічною етикою, а учні показують плачевний результат при перевірці знань.

Колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук вважає, що українська освіта перебуває в стані колапсу.

Про кризовий стан української освіти свідчать і дані зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яке проходили кращі випускники загальноосвітніх шкіл України.

Максимально можливу кількість балів (53) за виконання тесту з математики в 2010 році одержали лише 188 абітурієнтів зі 111 тисяч. Показник середнього балу характеризується цифрою 11,9. І це при тому, що 58% завдань тесту, за результатами психометричного аналізу, можна віднести до категорії “легкі” й “оптимальні”. А якщо врахувати те, що в тесті не було завдань, в яких потрібно було показати уміння їх виконувати, а не тільки визначити кінцевий підсумок, то ситуація ще гірша. Не набагато кращі результати з гуманітарних предметів. Максимально можливу кількість тестових балів з української мови набрали вісім абітурієнтів з 252 тисяч тих, хто здавав тест; з історії України – одна із 139 тисяч.

УНА-УНСО

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh