Війна рф проти України

Т-90М заїхав у вирву від КАБу та був підбитий FPV-дроном

Російське окупаційне військо з лютого 2022 року втратило майже сотню своїх Т-90М “Прорив”

Джерело: Defence Express

Сили оборони України продовжують нищити ворожі основні бойові танки Т-90М “Прорив”, і нещодавно з’явилося низки відео як з ураженими, так і з трофейними машинами російського окупаційного війська. Так, нещодавно підрозділ Strike Drones Company на своєму каналі показав кадри ураження танка російського окупаційного війська FPV-дроном.

На оприлюдненому відео можна побачити, як екіпаж російського Т-90М застряг своїм танков у вирві, виїхати їм так і не вдалося, тому рашисти прийняли рішення покинути машину. Перший FPV-дрон намагався поцілити у самих танкістів, але не долетів до цілі — втім, один з окупантів, судячи з усього, таки отримав уламкове поранення.

А другий дрон влучно поцілив вже у башту танка, від чого вона загорілася. “Потім ми спалили танк, щоб ворог не зміг його витягнути”, — коментують ураження ворожої машини у підрозділі.

Раніше роботу FPV-дронами по ворожому танку Т-90М “Прорив” демонстрували у 225-му окремому штурмовому батальйоні. Як відзначається, його було знищено під Часовим Яром, де зараз точаться дуже складні бої. Оператор дрона поцілив у башту ворожого танка.

Крім того, раніше у 225-му ОШБ розповідали, як танковий підрозділ батальйону зміг вивести уражений ворожий танк Т-90М “Прорив”. “Операція зайняла 4 місяці, було задіяно багато людей і техніки, та все ж нам вдалося вивезти трофей”, — розповідають військові.

Згідно з даними порталу Oryx, з лютого 2022 року російські окупаційні війська втратили щонайменше 94 своїх танків Т-90М “Прорив”, з них мінімум чотири машини трофейні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України