Політика

Сивохо побили під час презентації Національної платформи примирення: “Яке ти, ватний клоун, маєш право говорити про примирення”. ВІДЕО

Радника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Сивохо побили під час презентації Національної платформи примирення і єдності. Увага! Нецензурна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, зіткнення відбулися між Сивохо і представниками Нацкорпуса під час презентації платформи, коли журналістам надали час для запитань.

Активісти висловлювали Сивохо претензії через те, що він назвав війну на Донбасі внутрішнім конфліктом.

“Про що ви говорите! Влада повинна захищати українців. Зеленський і військові повинні захищати цю територію, а не шляхом компромісів або консенсусів. Багато у вас пропозицій, але я не бачу, як ви збираєтеся шукати консенсус з військовими, які поховали своїх друзів, батьків синів? Територію України треба відвойовувати “, – висловив свої претензії один з активістів.

“У нас є сили зараз на це?” – запитав активіста Сивохо.

“Є сили, немає політичної волі завдяки таким клоунам, як ви”, – відповів активіст.

Сивохо також розповів, що він мав на увазі під внутрішнім конфліктом: “Про внутрішній конфлікт. Як відомо, у нас йде гібридна війна. Один із способів ведення війни – це ініціація внутрішнього конфлікту і підтримка його Російською Федерацією. Які ще питання”.

Нагадаємо, радник глави РНБО Сергій Сивохо заявив, що в процесі інтеграції України в НАТО немає ніяких змін, а реальні перспективи вступу в Альянс відсутні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України