Війна РФ проти України

Ситуація навколо ЗАЕС є критичною: чи підірвуть росіяни ЗАЕС?

Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) у Телеграм повідомляє про ймовірну провокацію з боку російських окупантів на Запорізькій атомній електростанції (АЕС) з використанням вибухових пристроїв. Метою росіян є звинувачення України в обстрілі.

За інформацією українського військового командування, провокація на Запорізькій АЕС може статися вже найближчим часом. Предмети, схожі на вибухові пристрої, було виявлено на покрівлі третього та четвертого енергоблоків.

Наголошується, що вибух цих пристроїв не зможе завдати шкоди енергоблокам, але може створити ілюзію обстрілу з боку України.

Російські ЗМІ та Телеграм-канали поширюють дезінформацію у цьому питанні.

Генеральний штаб наголошує, що Збройні сили України не порушують норм міжнародного гуманітарного права та стежать за ситуацією.

Раніше, 20 червня, начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов заявив, що російські сили додатково замінували Запорізьку АЕС. Вибухівку було розміщено на охолоджувачі енергоблоків станції. Буданов зазначив, що вихід із ладу охолоджувача призведе до серйозних проблем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України