Війна РФ проти України

Ситуація в зоні АТО станом на 18.00, 02 лютого

Протягом дня терористи продовжували вести підступний вогонь по позиціях наших військових та населених пунктах. Основні свої удари вони зосередили на Дебальцівському напрямку.
Лише з реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” вони за сьогодні дванадцять разів обстріляли Дебальцеве, шість разів Троїцьке, двічі вогонь вівся по Новогригорівці, а також по Луганському, Попасній, Кримському, Орлово-Іванівці, Центральному, Старогнатівці.


З артилерії та мінометів чотири рази стріляли по Дебальцевому, Попасній, Комуні, Луганському, Кримському, Рідкодубу, Малоорлівці, Новоорлівці, а також по населених пунктах Шуми, Міус, Троїцьке, Новозванівка та Попасна.
Бандити намагалися штурмувати наші позиції з допомогою танків та піхоти в районі Рідкодуба, Центрального, і двічі Чернухіного, але щоразу отримували жорстку відсіч і змушені були відступити, забираючи з собою вбитих та поранених.
На Луганському напрямку з мінометів бандити сім разів обстріляли Кримське, п’ять разів Тошківське, також Кряківку, Станицю Луганську, Нижнє, Новотошківське.
З БМ-21 “Град” і танків злочинці вели вогонь по населеним пунктам Станиця Луганська та Кримське.
НА донецькому напрямку терористи з мінометів та артилерії стріляли по Сєверному, Піскам, Авдіївці, Тоненькому, Опитному, Водяному, двічі Гранітному та тричі Богданівці.
З Градів по Ольгинці, Кураховому та Новоласпі.
Неподалік Маріуполя міномети бандитів обстріляли Новоселівку, Чермалик, Приморське, а з “Градів” Талаківку.
Прес-центр АТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України