Авторські статті

Ситуація в зоні АТО станом на вечір 9 лютого

Сили АТО продовжують збройне протистояння терористам. Так протягом дня злочинці майже 80 разів обстріляли українські позиції.
Найбільш гаряче було на Дебальцівському напрямку. Тут злочинці використовували практично усі види зброї. З градів, артилерії та танків ворог 6 разів наносив удари по Чернухіно, 4 рази по Санжарівці. Також під удари потрапили Попасна, Луганське, Міус.


Свій основний удар терористи зосередили на самому місті Дебальцево. 5 разів ворог бив по місту з артилерії і стільки ж разів із ГРАДів.
Ранком, в районі селища Логвінове, злочинці штурмували наші позиції. Проте і на даний час населений пункт перебуває у зоні вогневого контролю української артилерії.
Стабільне нарощування активності обстрілів ворога фіксується і на Луганському напрямку. Тричі з градів обстріляли селище Кримське, двічі Новотошківське.
Усі вогневі атаки терористів бійці АТО успішно відбили, завдавши противнику численних втрат в живій силі і техніці.
Також слід зазначити, що сьогодні деякі ЗМІ так званої «Малоросії» поширили неправдиву інформацію про обстріл наших позицій авіацією Російської Федерації. Прес-центр повідомляє – подібні заяви є брехливими, тож закликаємо українських журналістів не піддаватись на інформаційні провокації.

Прес-центр АТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України