Авторські статті

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО

1Обстановка в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб, залишається динамічною. Минулої доби відмічається певне збільшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з попереднім днем. Однак прикордонним відомством вживалися всі вичерпні заходи з метою стабілізації ситуації. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.


Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 8094 осіб та 1162 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 3978 осіб та 1056 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 6647 осіб та 2301 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2701 осіб та 574 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 1985 осіб.
Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 400 та 150 транспортних засобів відповідно, які прямують на виїзд до неконтрольованої території. Менші черги автівок спостерігаються на КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове»: 60 та 10 транспортних засобів на виїзд відповідно. На КПВВ «Гнутове» на в’їзд очікувало – 70 автівок.

Держприкордонслужба

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України