Політика

Народний депутат Сироїд розповіла про дзвінок з Німеччини з незвичайним проханням

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сыроид стверджує, що їй дзвонили з Німеччини на прохання канцлера Анґели Меркель.

“Коли пятницю мені повідомили, що зі мною терміново хочуть поговорити по телефону з Німеччини за дорученням пані канцлера Меркель, я могла посперечатися щодо предмету майбутньої розмови.

І не помилилася б – просили проголосувати за продовження дії закону про особливий статус для окупованих частин Донецької і Луганської областей (термін дії закону завершується 18 жовтня). Інтерес до голосування висловлювали й інші представники міжнародних партнерів”, – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Сироїд зазначила, що “до честі співрозмовників, на відміну від 2015-го ніхто нічого не вимагав, не погрожував, не шантажував, не принижував. Вже не застосовуються аргументи типу “ви програли війну – робіть, що вам говорити Росія”, “якщо ви не проголосуєте, залишитеся одні і будете мати гаряче літо”, “хочете, щоб ми забрали всі гроші, тоді не голосуйте”.

“Але і ті аргументи, що залишилися, висловлюючись делікатно, є непереконливими: “якщо ви не проголосуєте, то нам буде важко сперечатися з Росією, яка говорить, що Україна не хоче політичну частину Мінська виконувати”, – додала вона.

“Тому готуємося до чергового штурму президентського української Конституції і державності”, – додала вона.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України