Народний депутат Сироїд розповіла про дзвінок з Німеччини з незвичайним проханням

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сыроид стверджує, що їй дзвонили з Німеччини на прохання канцлера Анґели Меркель.

“Коли пятницю мені повідомили, що зі мною терміново хочуть поговорити по телефону з Німеччини за дорученням пані канцлера Меркель, я могла посперечатися щодо предмету майбутньої розмови.

І не помилилася б – просили проголосувати за продовження дії закону про особливий статус для окупованих частин Донецької і Луганської областей (термін дії закону завершується 18 жовтня). Інтерес до голосування висловлювали й інші представники міжнародних партнерів”, – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Сироїд зазначила, що “до честі співрозмовників, на відміну від 2015-го ніхто нічого не вимагав, не погрожував, не шантажував, не принижував. Вже не застосовуються аргументи типу “ви програли війну – робіть, що вам говорити Росія”, “якщо ви не проголосуєте, залишитеся одні і будете мати гаряче літо”, “хочете, щоб ми забрали всі гроші, тоді не голосуйте”.

“Але і ті аргументи, що залишилися, висловлюючись делікатно, є непереконливими: “якщо ви не проголосуєте, то нам буде важко сперечатися з Росією, яка говорить, що Україна не хоче політичну частину Мінська виконувати”, – додала вона.

“Тому готуємося до чергового штурму президентського української Конституції і державності”, – додала вона.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh