Політика

Синєгубов: на фото щодо оборонних позицій на Харківщині від DeepState зображено залишки матеріалів

Усі роботи щодо встановлення тетраедрів з єгозою розраховані на 2023-2024 роки. Завдання, які ставили військові за 2023 рік, — виконані на 100%.

Про що є відповідні висновки контролюючих органів.

Про це свідчить повідомлення Синєгубова в його офіційному Telegram-каналі.

Частину робіт згідно з планом розпочали виконувати вже у 2024-му році, але роботи були призупинені на деяких ділянках через постійні обстріли. Вони будуть виконані, коли фізично для цього буде можливість.

На фото, що розповсюджують в мережах, зображені залишки матеріалів, які на прохання однієї з бригад вивіз підрядник для подальшого встановлення. Важливо: ті залишки — це 0,4% від загальної виконаної роботи з огороджень такого типу. Тобто це далеко не стратегічна кількість тетраедрів, яка б «за словами деяких блогерів» могла б взагалі теоретично вплинути на хід бойових дій.

Розповсюдження такої дезінформації дискредитує військових та виконавців усіх оборонних робіт.

Ще з минулого тижня тиражувалися різні повідомлення: то про відсутність влади в області, то про захоплення Вовчанська, то про нібито ремонти доріг на Вовчанськ за майже 400 млн грн, то про відсутність фортифікацій і так далі.

Всі ці матеріали виходили в приблизно однаковий час, з однаковими заголовками. Це ІПСО, яке спрямоване на дискредитацію військових, влади, поширення хаосу та ворожнечі між українцями. Це умисно спрямовані хвилі, які подекуди підтримують ЗМІ.

💬 Я також звертаюся до ЗМІ — не підігравайте ворожому ІПСО. Зараз суспільство дуже чутливо реагує на будь-яку інформацію, перевіряйте факти!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України