Діаспора

Сина відомого італійського співака судитимуть за побиття домашньої працівниці з України

Сина відомого в Італії співака Джіджі Д’Алессіо судять за побиття жінки з України, яка працювала домашньою працівницею у їх помешканні у багатому районі Паріолі у Римі.

Про це повідомляють італійські ЗМІ.

Подія сталася ще у 2014 році, коли домогосподарку Галину Левкову з України побили і вигнанали із роботи. Жінка звернулася у лікарню, де засвідчила свої травми.

Через кілька днів українка подала заяву у поліцію, стверджуючи, що жила тяжких умовах і працювала нелегально.

Пані Галина стверджує, що в домі Д’Алессіо вона перебувала у стані “напіврабства”. Українка звинувачує юнака домашньому насильству та «погрозах смерті її родині».

У цю історію також залучена Ніколь Мінетті, італійський політик у минулому, замішана у секс-скандалі із Сільвіо Берлусконі. На той час вона була жила разом із Д’Алесіо молодшим. Ніколь Мінетті виступає свідком у справі.

Через пандемію та неявку на судові процеси, розгляд цієї справи триває уже 7 років. Останнє судове засідання відбулося 27 вересня у Римі.

На ньому Клаудіо Д’Алесіо заявив «Що уже 7 років його судять за якийсь синець на руці».

А тим часом наближається граничний термін обвинувачення: якщо вирок не буде винесено до 22 січня 2022 року, справу закриють за терміном давності.

Адвокат позивача висловив підозру, що відтермінування процесу є стратегією захисту, яка дозволить таким чином уникнути обвинувачення.

В той час як Клаудіо Д’Алесіо заявляє: “Я не зацікавлений у відкладенні судового засідання, тому що кожного разу, коли призначаються слухання, на мене наводять наклепи, а це негативно впливає на мою кар’єру”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України