Новини з Австрії

Жіноча сумка була продана у Відні за кілька десятків тисяч євро

Ймовірно, найдорожча сумочка Відня нещодавно змінила власника на аукціоні Доротеум. Всього 30 300 євро.

Це сумка Hermès зі шкіри алігатора, яку виставила на продаж невідома жінка з Німеччини. Аукціоніст не дає ніякої інформації про нового власника, але відомо одне: сумка з’являтися на вулицях Відня.

Сумка з 30 300 євро є найдорожчою з коли-небудь купленою в Австрії. Але в принципі найдорожча в світі сумочка також належить Ермес , вона була продана з аукціону christie’s у Гонконгу за 267 000 євро. Також нещодавно, в 2018 році, на christie’s в Лондоні сумка Hermès Himalaya iIloctius пішла з молотка за 184 000 євро.

Розкішні аксесуари типу дамських сумочок можуть розглядатися як хороша інвестиція. Baghunter, платформа онлайн-продаж сумок, порівняла в 2016 році зростання вартості золота, фондового індексу S & P 500 і сумки Birkin. І результат виявився для деяких несподіваним: за останні 35 років вартість Birkin зросла на 500 відсотків, а щорічний приріст склав 14,2 відсотка. Індекс S & P 500 мав річну реальну прибутковість 8,65 відсотка, а золото в середньому мінус 1,5 відсотка.

Якщо ви купуєте одяг і модні аксесуари, щоб потім перетворити їх у гроші, ви повинні взяти до уваги деякі тонкощі. «В принципі, ви повинні купувати хорошу якість і бренді. Якщо я вкладаю гроші в мистецтво, то я купую ті, що утримує ринкову ціну роками, якщо не десятиліттями », — пояснює фахівець з жіночих сумочок Dorotheum Регіна Гербст.

Після Hermès Chanel і Louis Vuitton слідують в серії найбільш популярних брендів. «Якщо я розглядаю це як цінну інвестицію, я б купила класичні моделі, такі як «Chanel 2.55», «Kelly» або «Birkin Bag», які існують вже давно, тому що вони завжди затребувані, — каже Гербст.

За матеріалами: diepresse.com
Фото: hygall.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України