Війна рф проти України

Сили оборони України вразили підприємство «Роскосмосу», мости та склади ворога

У ніч на 1 липня Сили оборони України завдали ударів по низці військових об’єктів російських військ, зокрема по підприємству зі складу держкорпорації «Роскосмос», мостах, складах та пунктах управління безпілотниками.

Українські підрозділи уразили АТ «Научно-исследовательский институт физических измерений» у Пензенській області російської федерації. Зафіксовано влучання та задимлення на об’єкті. Це провідне російське підприємство у сфері космічного, авіаційного та військового приладобудування, яке входить до холдингу «Російські космічні системи», що, своєю чергою, є частиною держкорпорації «Роскосмос».

Підприємство виготовляє, зокрема, датчики для крилатих та балістичних ракет «Іскандер», «Калібр», Х-101, компоненти бортових систем авіації Су-34, Су-35, Ту-95МС, а також апаратуру для військового космосу, зокрема для супутників розвідки. Масштаби завданих збитків уточнюються.

Серед іншого, було уражено автомобільний міст через річку Малий Кальчик у районі Гранітного Донецької області, залізничний міст через річку Тепла у районі Нижньотеплого Луганської області та логістичну переправу в районі Новоочеретуватого Донецької області. Ці об’єкти противник використовував для перекидання особового складу, озброєння, боєприпасів та матеріально-технічних засобів.

Також уражено склад паливно-мастильних матеріалів російських військ у Мелітополі та три склади матеріально-технічного забезпечення у районах Крупки Курської області російської федерації, Рівнополя Донецької області та Новоєгорівки Харківської області.

Крім того, під удар потрапили п’ять пунктів управління БпЛА противника в районах Грозового та Залізничного Запорізької області, а також Удачного, Новоолександрівки та Покровська в Донецькій області. У повідомленні наголошується, що Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації.

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України