ЄС|NATO

Сильний землетрус стався у Хорватії

Сильний землетрус стався незадовго о 12:20 29 грудня в Хорватії

Відчули поштовхи в Боснії і Герцеговині, Сербії, та інших країнах регіону. Землетрус силою 6,4 бала в Хорватії сьогодні в 12:20 був відчутний і в Італії. Це найсильніший землетрус, коли-небудь зафіксований в країні.

Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр (EMSC) повідомляє, що сила поштовхів становила 6,3 ❗бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр був поблизу Петрін’ї – 46 кілометрів на схід від Загреба. Повідомляють про значні наслідки – вже є дані про руйнування.

У Хорватії у місті Петріні недалеко від столиці Загреб, був зафіксований землетрус магнітудою 6,4, який був відчутний і в Італії вздовж узбережжя Адріатичного моря від Трієсту до Абруццо. Про це повідомляє Національний інститут геофізики та вулканології. Епіцентр знаходився за кілька кілометрів від Загреба. Землетрус також відчувався по всій Північній Італії та в таких містах, як Мілан, Болонья, Падуя та Верона.

Хорватська армія була мобілізована для надання допомоги жителям центральної Хорватії, постраждалим від сильного землетрусу. За даними регіональних ЗМІ, щонайменше 300 солдат виїхали до Петрині, де було зафіксовано найбільший збиток, центр міста практично зруйнований.

За даними місцевих ЗМІ, в Петріні серед зруйнованих будівель є місцева лікарня та дитячий садок. Налякане населення втекло на вулиці міста.

Хорватський прем’єр-міністр Андрей Пленковіч невдовзі вирушить у Петриню в епіцентр землетрусу.

За даними ЗМІ, наразі є одна жертва – неповнолітня.

За повідрмленнями ЗМІ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України