Авторські статті

Суховантаж, який вийшов з Одеси переломився навпіл у морі. Відео

19 листопада шторм у Чорному морі став причиною НП із суховантажем Pallada, що вийшов з Одеси. Корабель зазнав аварії біля берегів Туреччини, він розламався на дві частини, повідомляють газета Milliyet і телеканал TRT Haber.

Судно йшло під камерунським прапором.

Крах стався поблизу порту Ереглі провінції Зонгулдак. Хвилі у цьому районі досягали висоти 5 м.

«Після того, як сигнал лиха надійшов до Головного пошуково-рятувального координаційного центру о 10:00 19.11.2023, з’ясувалося, що судно під прапором Камеруну Pallada зазнало пошкоджень через шторм і село на мілину в Ереглі. За сприяння нашого центру усі 13 людей екіпажу корабля було евакуйовано», — наводить газета заяву Головного управління з морських справ.

За даними VesselFinding, судно збудували в 1968 році в СРСР, радянські та російські власники у нього були до 2005 року, воно мало назву «Волгобалт 103». Довжина судна 114 м, ширина 13 м, його дедвейт (загальна максимальна вага вантажу, що перевозиться) – 3180 т.

За даними, Marinetraffic, суховантажне судно Pallada вийшло з Одеси 3 листопада.

Як пише Anadolu, керівництво порту Ереглі також намагається встановити зв’язок із турецьким судном Kafkametler, яке вийшло з порту в шторм. Воно йшло з Росії до турецького Ізміру. На кораблі – 12 членів екіпажу, вони громадяни Туреччини.

TRT Haber передає, що в районі Ереглі через зливи та шторми сталося підтоплення вулиць. Сильний вітер повалив дерева, дехто впав на автомобілі, частину машин затоплено.

Шторм торкнувся і Криму, де без світла залишилося 88 населених пунктів, де проживає понад 50 тис. осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України