Стратегії боротьби з торгівлею людьми і сучасним рабством хочуть обговорити судді на міжнародній зустрічі у Ватикані.
3-4 червня 2016 р. в Папській академії соціальних наук пройде форум, темою якого стане пошук найбільш ефективних засобів і методів боротьби з цими явищами.
Саме судді в даний час відчувають на собі різноманітні форми тиску з боку влади, приватних установ і, звичайно, організованої злочинності, йдеться в спеціальній заяві. На них лежить незамінна місія відповіді на виклики “глобалізації байдужості”. Сучасні суспільства, що стоять перед проблемою корумпованості правосуддя, потребують нового звернення до справедливості. І судді, за словами організаторів ватиканської зустрічі, покликані повною мірою усвідомлювати цю проблему, ділитися своїм досвідом і працювати разом для відкриття нових шляхів справедливості, захисту людської гідності, свободи, відповідальності, щастя і миру.
Нові форми рабства, коли людські істоти володіють іншими людськими істотами як власним майном, йдеться в прес-релізі організаторів, народжуються з презумпції окремих людей або груп, які підпорядковують собі закон.
Відповідно до опублікованої на цьому тижні в Брюсселі доповіді “Global Slavery Index 2016” в даний час в рабстві живуть 45,8 млн. чоловіків, жінок і дітей. Йдеться, зокрема, про примусову дитячу працю, примус до проституції, вербування дітей-солдатів, а також економічну експлуатацію.
Джерело: