Суд заборонив компанії Taxify працювати в Празі

Празький міський суд у вівторок, 4 грудня, заборонив працювати в столиці онлайн-сервісу з пошуку і викликом приватних візників Taxify. Вердикт ще не вступивши в законну силу. В естонській компанії є час для подачі апеляції.

До її розгляду, на що зазвичай йде кілька місяців, сервіс може працювати в звичайному режимі. Про це повідомляє агентство ČTK.

Суд прийшов до висновку, що за всіма ознаками Taxify є транспортною компанією, а тому повинна дотримуватися ті ж правила, що і інші таксомоторні фірми. Зокрема, співпрацювати тільки з тими водіями, у яких є ліцензія таксистів, і використовувати машини з відповідним маркуванням та встановленим таксометром. У нинішньому вигляді подальша діяльність сервісу буде вважатися незаконною.

У свою чергу фірма продовжує наполягати, що ніякої транспортної діяльністю вона не займається, а є лише розробником програми, і не несе відповідальності за тих, хто його використовує.

Taxify почала працювати в Чехії в серпні 2015. З подібними проблемами фірма стикається і в інших великих містах республіки. У Празі сервіс активно використовують кілька сотень водіїв.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh