Авторські статтіДіаспора

Суд заборонив компанії Taxify працювати в Празі

Празький міський суд у вівторок, 4 грудня, заборонив працювати в столиці онлайн-сервісу з пошуку і викликом приватних візників Taxify. Вердикт ще не вступивши в законну силу. В естонській компанії є час для подачі апеляції.

До її розгляду, на що зазвичай йде кілька місяців, сервіс може працювати в звичайному режимі. Про це повідомляє агентство ČTK.

Суд прийшов до висновку, що за всіма ознаками Taxify є транспортною компанією, а тому повинна дотримуватися ті ж правила, що і інші таксомоторні фірми. Зокрема, співпрацювати тільки з тими водіями, у яких є ліцензія таксистів, і використовувати машини з відповідним маркуванням та встановленим таксометром. У нинішньому вигляді подальша діяльність сервісу буде вважатися незаконною.

У свою чергу фірма продовжує наполягати, що ніякої транспортної діяльністю вона не займається, а є лише розробником програми, і не несе відповідальності за тих, хто його використовує.

Taxify почала працювати в Чехії в серпні 2015. З подібними проблемами фірма стикається і в інших великих містах республіки. У Празі сервіс активно використовують кілька сотень водіїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України