Новини з Австрії

В Австрії звершився суд над подвійним вбивцею, вихідцем з афганістану

У п’ятницю після двох днів суднового розгляду афганець Джамал А. був засуджений до довічного ув’язнення за два вбивства і пограбування в Лінці у пятницю ввечері. Повідомляється, що 33-річний чоловік зарізав співробітника Червоного Хреста і старого фермера в Вулловіце в жовтні 2019 року. Обвинувачений, який кілька разів говорив про каяття, просив дати йому другий шанс. Вирок юридичну силу поки не вступив.

Як повідомляється, 14 жовтня 2019 року афганець, який шукає притулку, двічі вдарив ножем 32-річного чоловіка в одному із житлових приміщень у Вулловіца (округ Фрайштадт) і втік. Незабаром після цього він вбив 63-річного п’ятьма ножовими ударами на сусідній фермі, щоб дістати його машину. Він приїхав у Лінц на машині, де його заарештували. Співробітник Червоного Хреста помер від отриманих травм у лікарні через кілька днів.

За свою 15-річну кар’єру вона ніколи не зустрічалася з вбивством «такої жорстокості», – сказала прокурор. Адвокат не намагався зобразити свого клієнта холоднокровним, а говорив про психічно хворого чоловіка, який не знає, як впоратися зі своїм гнівом. При цьому він спирався насамперед на психіатричний висновок. Діяння не мають нічого спільного з божевільною стороною, підкреслила вона. 33-річний вважає себе «обраним від Бога» з «абсолютним знанням».

Суд прийняв до уваги докази обох сторін і призначив максимальні покарання за «дуже жорстокі» злочини, що обвинувачений вчинив «холоднокровно». Члени сімей жертв, які приєдналися до кримінальної справи в якості приватних осіб, які повинні отримати відшкодування в розмірі від 5 000 до 10 000 євро. Обвинувачений подав апеляцію на вирок і претензії приватних осіб.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото:FOTOKERSCHI.AT / BAYERu

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України