Поради

Суд заарештував майно дружини Медведчука: що відомо?

Суд заарештував майно, яке належить дружині колишнього народного депутата та лідера забороненої в Україні партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука. Рішення було прийнято судом і включає земельні ділянки площею 9,5 гектара та комплекс, що включає базу полювання та спортивної риболовлі площею 3021 квадратних метрів.

Йдеться про земельні ділянки з майновим комплексом, які перебувають у власності та користуванні товариств, фактичними кінцевими бенефіціарними власниками яких є дружина (Оксана Марченко – ред.) екс-народного депутата – лідера забороненої в Україні партії “ОПЗЖ” (Віктора Медведчука – ред.) , а також екс-міністр доходів і зборів часів президента-втікача. Колишній міністр переоформив компанію-власника майна на третіх осіб.

Вартість цього майна становить понад 303 млн. гривень. Наразі триває процедура прийняття в управління АРМА заарештованого майна, а також триває досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем.

Віктор Медведчук є співзасновником забороненої в Україні проросійської партії “Опозиційна платформа – за життя” та кумом російського президента Володимира Путіна. Йому було пред’явлено звинувачення у державній зраді, і він був під домашнім арештом до початку повномасштабної війни.

Торік у квітні Медведчука затримала Служба безпеки України, але він втік з-під домашнього арешту. Пізніше його обміняли на українських військових, включаючи командирів “азовців”, залучених до оборони Маріуполя. Дружина Медведчука, Оксана Марченко, також втекла з України до Білорусі, а потім вирушила до Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України