Техно

Sweet.tv – найсучасніше телебачення та фільми на вигідною ціною

Після переходу до цифрового телебачення, чимало людей залишитися без улюблених каналів та телепередач. Люди розгублені та не знають з яким постачальником послуг підписати договір. Одні пропонують дуже великі кошти для підключення, інші шалені тарифи. Тому оптимальним виходом з даної ситуації буде підключення до Sweet.tv.

Що ж таке Sweet.tv та як воно працює?

Sweet TV – провайдер послуг телебачення та фільмів онлайн, що підключаються за допомогою інтернету. Sweet.tv не передбачають ніяких додаткових роутерів чи кабелів. Вам не потрібно платити за встановлення чи підключення. Варто просто підключити пакет та користуватися послугами за декілька хвилин.

Sweet.tv пропонує перегляд телеканалів різного типу:

  • Національні (СТБ, 1+1, Новий канал, Мега, 2+2, UA Перший, Україна, К1, 5 канал,НТН, Zoom, НЛО, ТЕТ та інші);
  • Преміальні (TV1000, TV Action1000, NICK HD, Setanta Sport, VIP Comedy та ін);
  • Дитячі (KIDS, Junior, NICK, Gulli, Плюс Плюс, Baby TV);
  • Спортивні (Viasat Sport, Setanta Sport, MostVideo TV, Футбол);
  • Новинні (Рада, НАШ, ЕСПРЕСО, ПРЯМИЙ, BBC, Newsone, 24 канал, 112 Україна та ін).

Крім телеканалів Sweet.tv пропонує тисячі різноманітних фільм для переляду: від найновіших, які показують  кіно до старих фільмів 90-х. Набір канал та фільмів залежить від обраного Вами тарифного плану.

  Варіанти пакетів послуг та цінова політика Sweet.tv

В основному Sweet.tv пропонує три варіати тарифних планів:

  • Тариф S передбачає 169 каналів за 80грн/місяць.
  • Тариф M передбачає 169 каналів за 97грн/місяць.
  • Тариф L передбачає 169 каналів за 197грн/місяць.

Як підключитися до обраного тарифного плану?

Щоб підключити Sweet.tv потрібно зайти в додаток на телевізорі, що має доступ до Інтернету. Після цього необхідно обрати той тарифний план, який підходить Вам найбільше та активувати його. Після оплати карткою, Ви одразу зможете насолоджуватись переглядом.

Якщо ж Ви не впевнені, що Sweet.tv підійде чи сподобається Вам, платформа пропонує перший місяць користування за 1грн. Таким чином, Ви зможете оцінити роботу сервісу та переконатися в доцільності довготривалого підключення.

Sweet.tv – найновіша технологія перегляду TV для людей, які користуються передовими технологіями та не хочуть залежати від інших. Це повна свобода від тюнерів, постачальників послуг чи провайдерів у Вашому місті. Це завжди стабільні ціна та висока якість.ф

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України