Новини з Австрії

Святкування Нового року у Відні: список подій

Після дворічної перерви центр Відня цього року знову відкритий для святкування. Святкує своє повернення і Віденська новорічна стежка (Wiener Silvesterpfad). Вона пройде від Freyung через площу Am Hof, Graben, Stephansplatz і die Kärntner Straße до Neuen Markt. Щоб потрапити на сюди, Wiener Linien рекомендує користуватися метро: U2 Schottentor, U1, U3 Stephansplatz (приблизно до 10 вечора), U3 herrengasse, U1/U4 Karlsplatz.

Діджеї тут почнуть грати з 14.00. Починаючи з 17:00, вступлять у справу живі музиканти та розігріють відвідувачів шлягерами, старими та сучасними суперхітами. На Neuen Markt буде організовано дитячу програму для малюків та латинські танці для дорослих. Гастрономічні кіоски забезпечать гостей їжею та напоями. Програма триває до 2 години ночі.

Для направлення потоку відвідувачів використовуватимуться світлофори. Попереджувальні вогні спалахують червоним, коли на новорічній доріжці стає дуже багато людей. Якщо Стефансплац заповнена, про це можна дізнатися вже на вході на Грабен. Попередження про неможливість входу відображатимуться і на екранах. Також там чергуватимуть охоронці. В екстрених випадках можуть додатково блокувати доступ за допомогою бар’єрних стрічок. Необхідно запобігти будь-якій паниці.

Крім того, Silvesterpfad буде під відеоспостереженням поліції. Поліцейські також будуть на місці боротися проти кишенькових злодіїв.

Опівночі задзвонить Пуммерін, і на Штефансплац розпочнуться танці.

На основі матеріалів: https://www.vienna.at/,
Фото: © Wiener Linien/Johannes Zinner

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України