Авторські статті

Свободівець вимагає від Генпрокуратури захистити журналіста і правозахисника, який постраждав від режиму Януковича

19 березня 2014 року народний депутат України, уповноважений парламентської фракції ВО “Свобода” на Одещині Павло Кириленко скерував до Генеральної прокуратури звернення з вимогою негайно перевірити законність перебування громадянина Польщі, журналіста і правозахисника Олександра Орлова в Одеському слідчому ізоляторі. Свободівець зазначає, що Олександр Орлов перебуває в СІЗО з 16 вересня 2011 року за сфабрикованим обвинуваченням.

“Олександр Орлов відомий своїми журналістськими розслідуваннями щодо корупційних схем на митниці та в органах МВС за часів режиму Януковича. За словами знайомих і друзів, саме його журналістська діяльність стала причиною затримання. Справа проти нього є замовною та сфабрикованою. Порушуючи кримінальну справу, працівники правоохоронних органів намагалися змусити Орлова припинити свою журналістську та правозахисну діяльність.

За цей час відбулося декілька замахів на його життя. Судові засідання постійно відкладають. Обвинувачений перебуває в стані фізичного та психологічного виснаження”, – зазначено в зверненні свободівця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України