Авторські статті

Свободівці пікетували засідання Полтавської облради із вимогою не затверджувати рішення про відзначення річниці комсомолу

Комуністичні символи в смітнику історії

9 жовтня 2013 року активісти Полтавської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” пікетували Полтавську обласну раду з вимогою не ухвалювати рішення про відзначення на обласному рівні 95-ї річниці створення комсомолу.

Націоналісти зібралися біля центрального входу до Полтавської облради, а далі колоною рушили до приміщення, де у, власне, відбувалося засідання депутатів. Під час ходу націоналісти скандували: “ОУН-УПА – державне визнання!”. “Слава Україні!” та “Ганьба прислужникам режиму!”. Примітно, що перед входом до зали засідань за подвійним кордоном правоохоронців мітингували також комуністи.

“Цікавим фактом є те, що 95-річчя, яке так прагнуть відзначити наші чинуші, – це річниця російського комуністичного союзу молоді, навіть не всесоюзного комсомолу. Це ще раз доводить, що комуністи з кремлівської подачі намагаються перешкодити евроінтеграції нашої держави, повертаючись у минуле й натякаючи на неготовність до такого важливого кроку. Ухвалення рішення про відзначення річниці організації, яка не існує, з боку обласних депутатів можна вважати не дивним, адже більшість чинуш вийшли із лав саме цієї організації. Окрім того, їхні дії є злочинними, адже вони суперечить курсу держави і прагненням українського народу”, – зазначив під час акції заступник голови Полтавської обласної організації ВО “Свобода” із молодіжних питань Микола Біляєв. Помічники народних депутатів, які були присутніми на сесії, повідомили, що за рішення “Про відзначення на регіональному рівні 95-ї річниці створення ВЛСКМ” проголосувало 76 депутатів. Було також помічено факт “кнопокадавства”.

“Комсомольське промивання мізків далося взнаки нашому обласному керівництву. У той час, коли “регіонали” називають себе великими евроінтеграторами, на Полтавщині відзначатимуть річницю совєцької організації, яка не існує. Українцям не потрібен тоталітарний непотріб, адже ми – европейська нація. Проте люди бачать істинне обличчя “регіоналівської” влади й незабаром дадуть їй відсіч, провівши до облради патріотів та націоналістів”, – прокоментував ситуацію очільник Полтавської міської організації ВО “Свобода” Юліан Матвійчук.

По завершенню акції свободівці спалили червоні комуністичні шмати, залишки яких викинули до символічного “смітника історії”, й заспівали над знищеними ознаками тоталітаризму славень України.

Юрій Сиротюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.