Політика

“Свобода” вимагає заборонити “неонацистське” “Русское единство”

Народний депутат, уповноважений представник парламентської фракції «Свобода» у Криму та Севастополі Едуард Леонов направив звернення до генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і голови СБУ щодо діяльності на території України неонацистського угруповання. Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.
“Русское единство” відкрито пропагує перевагу російської нації над іншими націями та расами.

Леонов, зокрема, стверджує, що «група радикально налаштованих російських нацистів відкрито діє на території Криму».

«Вони регулярно проводять бойові навчання та викладають в інтернет-мережі світлини з бойових тренувань. Молодики називають себе «Керченське відділення РНЕ», – заявив він.

За словами Леонова, організація «Русское национальное единство» існує вже майже 20 років і «відкрито пропагує перевагу російської нації над іншими націями та расами», а одна з основних ідей спільноти – приєднання Криму до Росії, що «безпосередньо загрожує безпеці України».

Народний депутат вимагає провести негайну ретельну перевірку викладених у зверненні фактів і взяти цю справу на особистий контроль генпрокурора, міністра внутрішніх справ та голови СБУ.

Леонов також вимагає вжити заходів для знешкодження цих угруповань на території України, що є «небезпечними для державної і територіальної цілісности України та несуть загрозу життю громадян».

Тиждень.ua

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.