Авторські статті

Святкування Різдва на Майдані пройшло без інцидентів, – комендант

Святкування Різдва на Майдані пройшло спокійно і без інцидентів. Про це сьогодні на брифінгу повідомив в.о. коменданта Майдану, народний депутат фракції “Батьківщина” Арсен Аваков.

Водночас, за його словами, в провладних ЗМІ розповсюджується багато неправдивої інформації про те, що на Майдані “жах, страхіття, голод і поневіряння”.

“Майдан – це не курорт, і всі, хто тут знаходиться – прийшли свідомо”, – зазначив Арсен Аваков.

За його словами, на Майдані практично щодня виникають складнощі, які створює влада, але робота над вирішенням цих проблем проводиться цілодобово.

Основною ж проблемою, за словами коменданта, були “провокаційні вилазки” з боку міліції та провокації з боку засланих владою осіб. Аваков підкреслив, що на Майдані цілодобово працюють групи оперативного реагування в складі народних депутатів України, які швидко вирішують всі виникаючі проблем.

Він також повідомив, що штабом розроблено заходи на випадок відключення освітлення на Майдані.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.