Авторські статті

Святкування 200-річчя з дня народження Шевченка об’єднало громадян по всій країні

Вперше за останні кілька років влада в шевченківські дні була разом з народом, а не відгороджувалася від нього кордоном міліції і спецзагонів. Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко на мітингу з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Києві.

«Це- важливий і символічний урок Майдану, це-виконання заповіту Кобзаря, який закликав українців до єдності», – наголосила вона.

Геращенко закликала підтримати всіх кримчан, які в цей день зібралися біля пам’ятників Шевченка в Сімферополі і Севастополі, аби засвідчити, що Шевченко є надбанням всієї України, а Крим – важлива частина України. «Ми повинні докласти всіх зусиль для захисту Криму і зупинити його окупацію, використати всі наші можливості і сили задля збереження незалежності і цілісності України. Використати всі можливості, продемонструвати єдність, – заявила вона.

Також Геращенко зазначила, що Віталій Кличко сьогодні перебуває в Донецьку, щоб засвідчити, наскільки важливими є ці регіони для країни. «Україна – єдина! Це наше переконання і ми готові все робити для збереження єдності країни», – наголосила представниця «УДАРу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.