Святкування 200-річчя з дня народження Шевченка об’єднало громадян по всій країні

Вперше за останні кілька років влада в шевченківські дні була разом з народом, а не відгороджувалася від нього кордоном міліції і спецзагонів. Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко на мітингу з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Києві.

«Це- важливий і символічний урок Майдану, це-виконання заповіту Кобзаря, який закликав українців до єдності», – наголосила вона.

Геращенко закликала підтримати всіх кримчан, які в цей день зібралися біля пам’ятників Шевченка в Сімферополі і Севастополі, аби засвідчити, що Шевченко є надбанням всієї України, а Крим – важлива частина України. «Ми повинні докласти всіх зусиль для захисту Криму і зупинити його окупацію, використати всі наші можливості і сили задля збереження незалежності і цілісності України. Використати всі можливості, продемонструвати єдність, – заявила вона.

Також Геращенко зазначила, що Віталій Кличко сьогодні перебуває в Донецьку, щоб засвідчити, наскільки важливими є ці регіони для країни. «Україна – єдина! Це наше переконання і ми готові все робити для збереження єдності країни», – наголосила представниця «УДАРу».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh