Авторські статтіНовини

2 листопада Xiaomi покаже новий тестер якості повітря

Китайський виробник цифрової електроніки Xiaomi продовжує завойовувати світові ринки шляхом збільшення різноманітності продукції, що випускається компанією. На цей раз нею розроблено тестер портативного розміру для визначення якості повітря. Його презентують 2 листопада.

Новий гаджет від Xiaomi призначений, в першу чергу, для будинків, які характеризуються як «розумні». Там він буде надавати мешканцям постійну інформацію про те, наскільки в приміщенні забруднене повітря. Також на дисплеї нового гаджета будуть годинник і показник рівня зарядки акумулятора.

Додаткові можливості своєї новинки Xiaomi поки не оголошує. Фахівці не виключають, для підвищення привабливості нового пристрою, він повинен бути сумісним з іншою «начинкою» смарт-дому. Наприклад, це може бути взаємодія з очисником повітря, який буде автоматично реагувати на будь-які зміни в показаннях тестера.

Тоді в житлі буде постійно чисте повітря, що, при зростаючих вимогах до екологічності, може вивести тестер Xiaomi на світовий рівень своїх продажів.

Враховуючи, що китайська компанія вже досить успішно випускає свої власні смартфони, телевізори, роутери, екшен-камери і, навіть, велосипеди, їй передвіщають в майбутньому такі висоти, які здатні перевершити показники Apple.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України