3 грудня у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії франківський Карітас організовує свято «Живу без обмежень»

У понеділок, 3 грудня о 13:00 у Міжнародний день людей з інвалідністю у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії (вул. Л. Курбаса, 3) франківський Карітас організовує свято «Живу без обмежень».

Свято добра та милосердя покликано привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Але найперше не до їх проблем та потреб, а до їхніх талантів, що є у кожного. Адже люди, які обділені здоров’ям, обдаровані певним хистом і здібностями.

На святі діти і молодь покажуть різноманітні цікаві номери: пантоміму «Руки» , сценку «Приклад Йони», пісні, вірші та танці.

Наразі Карітас Івано-Франківськ УГКЦ опікується понад 250 дітьми та молодими людьми з інвалідністю в Івано-Франківській області. Це діти і молодь, які відвідують структури самодопомоги у районах Івано-Франківської області та молодь з інвалідністю, що є підопічними Центру дозвілля та соціальної адаптації дітей і молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі франківського Карітасу.

На святі будуть присутні Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин, представники соціальних служб, громадські організації.

Організатори закликають усіх небайдужих приєднатися до свята, приділити увагу та оцінити таланти дітей і молоді з інвалідністю та при можливості долучитися благодійними внесками на підтримку діяльності структур самодопомоги.

Спішімо творити добро!

Свято організоване завдяки фінансовій підтримці Департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради та Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh