Папа не буде користуватися броньованим автомобілем в Єгипті

Немає жодних побоювань у зв’язку з майбутнім візитом Святішого Отця в Єгипет. Тому він буде пересуватися по Каїру на звичайному, а не броньованому автомобілі.

На прес-конференції у Ватикані були озвучені деталі 18-го міжнародного Апостольського візиту Папи Франциска. Грег Берк, керівник пре-служби Святого Престолу, повідомив, що дводенний візит понтифіка, який розпочнеться 28 квітня 2017 року, пройде у трьох вимірах: пастирському — адресованому невеликій громаді католиків в Єгипті, екуменічному — щоб підкреслити важливість діалогу з Коптською Церквою, і міжрелігійному — оскільки однією з сторін, що запросила Папу в Каїр, був ісламський університет «Аль-Азхар».

В Єгипті близько 90 мільйонів жителів, з яких 89% становлять мусульмани-сунніти, близько 10% — віруючі Коптської Церкви, і лише 0,1% — католики різних обрядів. Папа Франциск прибуде в Єгипет як «людина миру». Тут заплановано п’ять його виступів, повідомив Г. Берк. Головне прозвучить на Міжнародній мирній конференції. Разом з коптським Патріархом Тавадросом II він відвідає церкву святих апостолів Петра і Павла, де кілька місяців тому стався теракт, щоб помолитися за вбитих християн. Важливими у пастирському плані стануть зустрічі другого дня візиту: з духовенством, чернецтвом та семінаристами, а також урочиста Євхаристія.

Офіційний представник Святого Престолу підкреслив, що Папа Франциск «не наївний», він добре знає ситуацію в Єгипті, знає про все, що там відбувається. Саме тому він хоче привезти з собою позитивне свідчення. Звідси його бажання використовувати звичайний автомобіль. Берк також назвав «чудовою річчю» одночасна присутність в Каїрі Патріарха Константинопольського Варфоломія I. Хоча не очікується окремої зустрічі між ним і Франциском, сам факт його присутності є дуже знаковою. Крім «релігійної» частини перебування в Єгипті, Тата чекає і «політична» — візит до президента країни Абделю Фаттаху аль-Сісі і зустріч з іншими представниками влади.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh