Авторські статтіДуховне

Свята Меса з нагоди завершення СДМ у Кракові

«Перед Тобою – молода Церква третього тисячоріччя», – цими словами кардинал Станіслав Дзівіш, Краківський архиєпископ, привітав Папу Франциска перед початком Святої Меси на «Полі Милосердя» поблизу Кракова з нагоди завершення СДМ 2016.

По дорозі до місця проведення Євхаристійного богослуження Святіший Отець зупинився в одному з двох осередків Карітас, споруджених на околицях «Поля Милосердя», щоб їх поблагословити. Мова йде про будинки для бідних і для самотніх похилих віком, які проживають у складних обставинах. Про ще одне діло милосердя, пов’язане з днями молоді, повідомив кардинал Дзівіш:

«Згадуємо та молимося під час цієї Святої Меси за всіх наших братів і сестер, які страждають в нашому неспокійному світі, – сказав він. – Молимося за дар миру в людських серцях і в кожному куточку землі. Святіший Отче, Польська Церква, виражаючи свою солідарність, жертвує для Карітас Лівану карету швидкої допомоги, як твій дар з нагоди Всесвітнього Дня Молоді в Кракові».

Як і під час інших великих богослужень в рамках цьогорічного СДМ, також і під час цієї Святої Меси, яка, за даними поліції, зібрала на «Полі Милосердя» понад півтора мільйона учасників, Євангелія була прочитана польською та церковнослов’янською мовами.

Наприкінці Святої Меси з подячним словом до Папи звернувся кардинал Станіслав Рилко, Президент Папської Ради в справах мирян, відповідальної за проведення СДМ, який вказав на те, що християнство і милосердя є нерозривними, а тому дуже промовистим є те, що цьогорічна зустріч, що проходила в Ювілейному Році Милосердя, відбулася у місті «апостолів Божого Милосердя» святих Івана Павла ІІ та Фаустини Ковальської.

Далі Папа Франциск вручив юним представникам всіх континентів запалену лампадку, як символ іскри Божого милосердя, яку молодь повинна нести до своїх домівок те середовищ, а тоді звернувся з коротким словом перед проказуванням молитви «Ангел Господній», під час якого повідомив про те, що наступний СДМ відбудеться у Панамі. З цієї нагоди Святіший Отець запросив панамських єпископів піднятися на поміст, обмінявшись з ними братніми обіймами.

Після завершення Святої Меси Папа від’їхав до резиденції краківських митрополитів, де пообідає і після короткого відпочинку вирушить до краківського спорткомплексу «Tauron Arena», де зустрінеться з волонтерами, оргкомітетом та доброчинцями цьогорічного СДМ. Звідти він від’їде до аеропорту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.