Духовне

Священики Тернопільсько-Зборівської єпархії відвідали воїнів в зоні АТО

З 18 по 24 липня, з  благословення  митрополита і архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка  о. Володимир Топоровський та о. Михайло Живчик разом із братом-семінаристом Тернопільської Вищої духовної семінарії Іваном Гуменюком відвідали воїнів зони АТО.

Із Чудотворного с. Зарваниця було привезено для хлопців Святої води, Тернопільський «Карітас» передав для воїнів футболки, а також місцева волонтерська організація «Пліч-о-Пліч» передала продукти та різні речі. Велику частину із допомоги було надано від Тернопільсько-Зборівської митрополії та особисто від високопреосвященного владики Василія Семенюка.

Впродовж всього перебування в зоні АТО отці служили Святу Літургію та творили молитву разом із воїнами за мир і спокій в Україні.

“Коли стаєш до молитви із такою великою силою бійців за спиною, то відчуваєш те, на скільки ми всі є захищеними їхньою службою тут!”, – військовий капелан УГКЦ о. Володимир Топоровський

Всі воїни з вдячністю приймали допомогу, але перш за все дякували за увагу і молитву. Щире, душевне спілкування в умовах АТО завжди додає бійцям сили, наснаги, скріплює їхню віру та дух. Не будьмо байдужими, а всі свої сили прикладімо для того, щоб зупинити ворога і закінчити цю війну. Молімо Всемилостивого Бога щоб мир і спокій нарешті прийшли в Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України