Авторські статтіВійна рф проти України

Священик розповів в чому полягає відмінність між воїнами ЗСУ та бойовиками

Одного разу бійці АТО нікого ризикований рейд у Пісках (Донецька область), щоб помолитися за вбитого терориста “Л/ДНР”.

Про це розповів військовий капелан Микола Мединський-Залізняк.

“У мене був випадок, коли мене попросили відспівати ворога. Подібне трапилося у Пісках, коли загинув ворожий диверсант. Наші хлопці на відміну від російських бойовиків, які залишають своїх людей прямо на полі бою для розтягування дикими тваринами, віддали його тіло землі”, – розповів Мединський.

За словами капелана, він хотів відправитися один, але бійці АТО вирішили піти разом з ним, щоб прикрити в разі небезпеки.

“Це було вже під вечір. Я сказав: “Дайте мені координати, щоб я сходив на місце його поховання”. Хлопці самого мене не відпустили, пішли прикривати. А Піски – це передова. Це були бійці ОУН Коханівського. Я взявши відповідний чин, опечатавши труну і доручив хлопцям вже на наступний день покласти хрест на могилу, щоб його останки отримали гідний супровід в останню путь”, – продовжив священик.

По дорозі назад між Мединський і бійцями відбулася задушевна розмова.

“Я сказав бійцям: “Ось, у чому полягає головна відмінність між вами і ними. Я пішов туди, тому що це мій обов’язок. Ви ж ризикнули своїм життям, супроводжували мене, щоб помолитися за душу вбитого ворога. А вони навіть своїх воїнів залишають на полі бою, не хвилюючись чи отримають ті останні почесті або їх просто розтягнуть дикі звірі”, – згадав капелан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України