Священик розповів в чому полягає відмінність між воїнами ЗСУ та бойовиками

Одного разу бійці АТО нікого ризикований рейд у Пісках (Донецька область), щоб помолитися за вбитого терориста “Л/ДНР”.

Про це розповів військовий капелан Микола Мединський-Залізняк.

“У мене був випадок, коли мене попросили відспівати ворога. Подібне трапилося у Пісках, коли загинув ворожий диверсант. Наші хлопці на відміну від російських бойовиків, які залишають своїх людей прямо на полі бою для розтягування дикими тваринами, віддали його тіло землі”, – розповів Мединський.

За словами капелана, він хотів відправитися один, але бійці АТО вирішили піти разом з ним, щоб прикрити в разі небезпеки.

“Це було вже під вечір. Я сказав: “Дайте мені координати, щоб я сходив на місце його поховання”. Хлопці самого мене не відпустили, пішли прикривати. А Піски – це передова. Це були бійці ОУН Коханівського. Я взявши відповідний чин, опечатавши труну і доручив хлопцям вже на наступний день покласти хрест на могилу, щоб його останки отримали гідний супровід в останню путь”, – продовжив священик.

По дорозі назад між Мединський і бійцями відбулася задушевна розмова.

“Я сказав бійцям: “Ось, у чому полягає головна відмінність між вами і ними. Я пішов туди, тому що це мій обов’язок. Ви ж ризикнули своїм життям, супроводжували мене, щоб помолитися за душу вбитого ворога. А вони навіть своїх воїнів залишають на полі бою, не хвилюючись чи отримають ті останні почесті або їх просто розтягнуть дикі звірі”, – згадав капелан.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh