ЄС|NATO

Суворий прикордонний контроль у Німеччині: про що слід пам’ятати мандрівникам і пасажирам

Щоб впоратися з міграційною кризою і пов’язаною з нею нестабільною ситуацією у сфері безпеки, на всіх кордонах Німеччини запроваджено більш суворий прикордонний контроль.

Відучора на всіх кордонах Німеччини запроваджується суворіший прикордонний контроль. Цей захід спочатку обмежений шістьма місяцями і, за словами Міністерства внутрішніх справ, має на меті допомогти приборкати нелегальну міграцію і поліпшити ситуацію з безпекою в країні. Ось найважливіша інформація, яку слід знати мандрівникам.

Новий контроль здійснюватиметься на всіх сухопутних кордонах Німеччини. Мандрівники та пасажири повинні завжди мати при собі дійсне посвідчення особи або паспорт, щоб уникнути можливих затримок. Крім того, на жвавих прикордонних переходах може бути більш тривалий час очікування та затори. Слід передбачити можливість затримок, особливо на жвавих дорогах.

“Ми хочемо уникнути великих заторів і тісно координувати контроль із сусідніми країнами”, – наголошують у Міністерстві внутрішніх справ.

Нові заходи контролю позначаться і на кордоні між Німеччиною та Австрією. На німецько-австрійському кордоні заходи, що діють з вересня 2015 року, залишаться практично незмінними. Ці заходи контролю, які спочатку були введені для стримування нелегальної міграції та боротьби з чорним ринком, зосереджені на вибіркових перевірках і лише розширюють сферу застосування.

Мандрівникам слід бути готовими до того, що в пікові моменти час очікування може сягати півгодини і більше. Однак на австрійській стороні досі немає систематичних перевірок під час поїздки з Німеччини.

Бізнес-спільнота висловлює серйозне занепокоєння можливими наслідками для переміщення товарів і мандрівників. Голландська логістична асоціація “TLN” попереджає, що всього одна година затримки може коштувати до 100 євро кожному водієві вантажівки, що має серйозні наслідки для транспортно-експедиторських компаній. Такі затримки можуть значно порушити весь ланцюжок поставок і завдати далекосяжних економічних збитків. Проте зміцнення безпеки населення за допомогою цих заходів залишається безперечним головним пріоритетом.

Особливо страждають пасажири, які щодня перетинають кордон на роботу, навчання або до школи. Мандрівники повинні переконатися в тому, що їхні проїзні документи є дійсними, і враховувати останню інформацію про дорожню обстановку і час очікування на кордоні.

За матеріалами: https://exxpress.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України