Авторські статті

Суспільство уклало новий державний договір – відмовилося жити за нормами тоталітарної держави

“Російське телебачення-наскрізь брехливе. Вони продукують повністю брехливу інформацію та задурюють як росіян, так і українців. Російська пропаганда давно триває на території України – і не тільки на російських, а й на місцевих каналах телебачення. Особливо це проявляється на території Кримської автономії та Севастополі.

Так, наприклад, мій помічник який на той час вже тиждень жив у Києві з родиною (він змушений був виїхати, бо йому погрожували російські окупанти), почав отримувати дзвінки з Криму із запитанням, чи його затримали, бо всі місцеві кримські телеканали говорять про це”, – заявив 11 квітня 2014 року під час етеру на телеканалі “ТВі” народний депутат України від ВО “Свобода” Едуард Леонов.

На думку свободівця, сепаратизм на територіях сходу України існує в окремому обмеженому середовищі, яке створилося за допомогою певної пропаганди: “У Донецьку, Луганську, Харкові відбуваються події за одним сценарієм – інспірація масових заворушень з боку Російської федерації. І приємно чути: луганці розповідають, що вони не підтримують сепаратизму та екстремізму. Хто такі сепаратисти? Це ізольована та екзальтована група людей, чимось обдурена, кимось підкуплена. Це люди, які жили в иншому інформаційному середовищі. Я – кримчанин, а тому знаю, як на людей впливає інформаційне середовище. Адже кримці тільки зараз почали розуміти, у яку халепу вони втрапили”.

Коментуючи потребу звільнення державних установ активістами Майдану, Едуард Леонов наголосив: “Україна вже могла б повертатися до мирного життя. Наприклад, будівля Київської міської ради не захоплена. Там перебувають мирні люди, які не до кінця переконалися в тому, що суспільство може жити за новим суспільним договором. Коли ми говоримо, що держава слабка, – це не так. Насправді держава наново народилася. Бо суспільство уклало саме з собою новий державний договір – відмовилося жити за старими нормами тоталітарної держави”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.