Суспільство уклало новий державний договір – відмовилося жити за нормами тоталітарної держави

“Російське телебачення-наскрізь брехливе. Вони продукують повністю брехливу інформацію та задурюють як росіян, так і українців. Російська пропаганда давно триває на території України – і не тільки на російських, а й на місцевих каналах телебачення. Особливо це проявляється на території Кримської автономії та Севастополі.

Так, наприклад, мій помічник який на той час вже тиждень жив у Києві з родиною (він змушений був виїхати, бо йому погрожували російські окупанти), почав отримувати дзвінки з Криму із запитанням, чи його затримали, бо всі місцеві кримські телеканали говорять про це”, – заявив 11 квітня 2014 року під час етеру на телеканалі “ТВі” народний депутат України від ВО “Свобода” Едуард Леонов.

На думку свободівця, сепаратизм на територіях сходу України існує в окремому обмеженому середовищі, яке створилося за допомогою певної пропаганди: “У Донецьку, Луганську, Харкові відбуваються події за одним сценарієм – інспірація масових заворушень з боку Російської федерації. І приємно чути: луганці розповідають, що вони не підтримують сепаратизму та екстремізму. Хто такі сепаратисти? Це ізольована та екзальтована група людей, чимось обдурена, кимось підкуплена. Це люди, які жили в иншому інформаційному середовищі. Я – кримчанин, а тому знаю, як на людей впливає інформаційне середовище. Адже кримці тільки зараз почали розуміти, у яку халепу вони втрапили”.

Коментуючи потребу звільнення державних установ активістами Майдану, Едуард Леонов наголосив: “Україна вже могла б повертатися до мирного життя. Наприклад, будівля Київської міської ради не захоплена. Там перебувають мирні люди, які не до кінця переконалися в тому, що суспільство може жити за новим суспільним договором. Коли ми говоримо, що держава слабка, – це не так. Насправді держава наново народилася. Бо суспільство уклало саме з собою новий державний договір – відмовилося жити за старими нормами тоталітарної держави”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh