Авторські статті

Супрун: Назви вулиць в українських містах мають значення, оскільки впливають на світогляд і цінності українців.

Про це колишня очільниця МОЗу Уляна Супрун написала в Facebook.

Так вона прокоментувала новорічне привітання президента Володимира Зеленського, у якому він заявив, що що “не важливо, як названа вулиця”, а також – чи людина “патріот, малорос, ватнік чи бандерівець”.

Супрун також нагадала, що сьогодні, 1 січня, виповнюється 111 років від народження провідника ОУН та ідеолога українського націоналістичного руху Степана Бандери.

“З кожним роком його боротьба та його філософія привертають все більше уваги, а його слова набирають все більшого значення. “Хто будує на невластивих для нашого ґрунту світоглядових підвалинах, той, навіть при добрій волі й найкращих змаганнях, не поставить нічого тривкого, тільки помножить руїни”. Під час Революції Гідності ми визначили наші фундаментальні принципи, на яких будуємо наше суспільство, нашу державу: свобода, справедливість, гідність. Це об’єднує нас, як українців. Мають значення назви вулиць і пам‘ятників, біля яких ми збираємось. Це впливає на наш світогляд, на цінності й принципи, на яких не лише базуємо нашу державу, а також виховуємо своїх дітей і, будуємо наше майбутнє”, – підкреслила Супрун.

У своєму пості вона також нагадала, що Бандера не вітав з Новим роком ані Йосипа Сталіна, ані Адольфа Гітлера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України