Новини з Австрії

Супермаркети в Австрії виграли від пандемії коронавірусу: продажі збільшилися на 10 відсотків

Згідно з останнім дослідженням, австрійські супермаркети виграли від пандемії коронавірусу, збільшивши на 10 відсотків свої продажі

2020 рік був складним для економіки через пандемію коронавірусу. Однак деякі компанії змогли отримати вигоду з кризи. Наприклад, роздрібні торговці продуктами харчування, чиї продажі збільшилися на 5,3 відсотка в Європі, 10,1 відсотка в Австрії і 7,9 відсотка в Німеччині, входять в число бенефіціарів пандемії. Це показало недавнє дослідження, проведене страховою компанією Acredia у співпраці з Euler Hermes. Однак зростання онлайн-торгівлі чинить тиск на маржу.

«Роздрібна торгівля продуктами харчування явно виграла від кризи», – заявила в ефірі керуючий директор Acredia Service Марина Мачан-Кайзер.

«Збільшення кількості харчування вдома і бум продажів товарів для дому та особистої гігієни призвели до колосального збільшення продажів по всій Європі». Цей позитивний розвиток продажів продовжився в 2021 році, хоча і дещо повільнішими темпами відзначилося поступове відкриття барів і ресторанів.

Згідно з дослідженням, пандемія прискорила також перехід до електронної торгівлі в Європі на чотири-п’ять років, особливо в секторі роздрібної торгівлі продуктами харчування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України