Авторські статті

Сумські артилеристи вшанують загиблих під час АТО бойових побратимів Пам’ятним знаком

За ініціативи командування 27 реактивної артилерійської бригади, в Сумах, поблизу військового містечка частини, буде встановлено Пам’ятний знак на честь загиблих в зоні АТО артилеристів.

Воїни легендарної частини з честю виконували десятки бойових завдань під час проведення АТО, виявили мужність і героїзм, самовідданість і патріотизм.

Як повідомив заступник командира бригади по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Горб, основу Пам’ятного знаку, який виглядає як гриб від вибуху, складають гільзи від боєприпасів й осколки, які зібрали волонтери на території Луганської області в місцях інтенсивних обстрілів. Згодом вони передали все зібране військовим і попросили увічнити пам’ять загиблих українських героїв установленням такого знаку.

Нині вже виготовлені ескізи майбутнього Пам’ятного знаку, визначено і погоджено з міською владою місце його встановлення, а також ведеться робота щодо залучення до збору коштів на будівництво знаку волонтерських та благодійних громадських організацій, меценатів й небайдужих громадян Сум та області.

Відкриття Пам’ятного знаку планується на 3 вересня. В день, коли поблизу Старобільська на Луганщині, під час обстрілу з території Російської Федерації з РСЗВ «Смерч» базового табору частини, загинуло 16 військовослужбовців-реактивників.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України