Суд зобов’язав Фірташа виплатити Нафтогазу понад мільярд гривень

Господарський суд Запорізької області зобов’язав підконтрольний Дмитру Фірташу горлівський хімічний концерн Стирол виплатити НАК Нафтогаз України понад 1 млрд. гривень за спожитий газ, інформує Новое Время.

Про це повідомили в прокуратурі Донецької області.

“За участю прокуратури Донецької області суд зобов’язав підприємство Стирол виплатити більше 1 млрд. грн. за спожитий газ”, – зазначили у відомстві.

У прокуратурі пояснили, що в кінці минулого року дочірня компанія Газ України, що є “дочкою” Нафтогазу, звернулася до господарського суду Запорізької області з позовом до ВАТ Концерн Стирол про стягнення з відповідача основного боргу за поставлений природний газ та інфляційних нарахувань на загальну суму понад 1 млрд. гривень.

Відзначається, що законодавством України передбачено, що прокурор бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, порушену за позовом інших осіб, на будь-якій стадії її розгляду для представництва інтересів громадянина або держави.

“Оскільки позивач є єдиним всеукраїнським постачальником природного газу, а кошти за поставлений природний газ направляються до держбюджету і на подальше погашення боргу за природний газ перед країнами-постачальниками, прокуратурою Донецької області прийнято рішення щодо вступу прокурора у розгляді справи з метою представництва прокуратурою інтересів держави в особі НАК Нафтогаз України у спірних правовідносинах “, – йдеться в заяві відомства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh