Авторські статті

Суд зобов’язав Фірташа виплатити Нафтогазу понад мільярд гривень

Господарський суд Запорізької області зобов’язав підконтрольний Дмитру Фірташу горлівський хімічний концерн Стирол виплатити НАК Нафтогаз України понад 1 млрд. гривень за спожитий газ, інформує Новое Время.

Про це повідомили в прокуратурі Донецької області.

“За участю прокуратури Донецької області суд зобов’язав підприємство Стирол виплатити більше 1 млрд. грн. за спожитий газ”, – зазначили у відомстві.

У прокуратурі пояснили, що в кінці минулого року дочірня компанія Газ України, що є “дочкою” Нафтогазу, звернулася до господарського суду Запорізької області з позовом до ВАТ Концерн Стирол про стягнення з відповідача основного боргу за поставлений природний газ та інфляційних нарахувань на загальну суму понад 1 млрд. гривень.

Відзначається, що законодавством України передбачено, що прокурор бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, порушену за позовом інших осіб, на будь-якій стадії її розгляду для представництва інтересів громадянина або держави.

“Оскільки позивач є єдиним всеукраїнським постачальником природного газу, а кошти за поставлений природний газ направляються до держбюджету і на подальше погашення боргу за природний газ перед країнами-постачальниками, прокуратурою Донецької області прийнято рішення щодо вступу прокурора у розгляді справи з метою представництва прокуратурою інтересів держави в особі НАК Нафтогаз України у спірних правовідносинах “, – йдеться в заяві відомства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України