Новини з Австрії

Суд в Австрії визнав 14-річну дівчину винною у жорстокому поводженні з кішкою та призначив випробувальний термін

У вівторок земельний суд міста Зальцбурга визнав 15-річного підлітка винним у жорстокому поводженні з тваринами, хоч і без призначення покарання, але з випробувальним терміном. Школярка замкнула кішку у пральній машині, тварина загинула.

У серпні 2022 року тодішній 14-річна дівчина замкнула сусідську кішку в барабані пральної машини, і тварина померла. Інцидент стався у пральні багатоквартирного будинку в районі Максглан Зальцбурга.

У вівторок у суді школярка покаялася у своєму вчинку та пояснила, що на той час вона переживала «дурний етап». Зважаючи на все, дівчина хотіла відкрити дверцята пральної машини, але не змогла. Нарешті сусід по кімнаті відчинив дверцята, але кішка вже загинула. Офіцер із умовно-дострокового звільнення сказав, що з того часу поведінка дівчинки покращала. Студентка також зізналася у крадіжці косметики та несанкціонованому використанні електросамокату.

Обвинувальний вирок щодо 15-річної дівчини передбачав покарання у вигляді випробувального терміну три роки. Студентка має також заплатити власнику кішки 90 євро за вартість тварини. Однак емоційний біль власника кішки не можна переважити грошима, зазначив суддя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України